Příměstské tábory

Váženi rodiče,
pro velký zájem o příměstské tábory jsme se rozhodli, že pořadí podaných přihlášek nebude jediným kritériem pro účast na táborech. Chceme Vám poskytnout 14 dní na přihlašování na naše příměstské tábory, aby všichni zájemci měli dostatek času se přihlásit a nevznikal časový pres.

Přihlášky můžete zasílat od 16.1. do 31.1. 2020.

V případě že pošlete přihlášku emailem, potvrdíme vám její přijetí. Následně z přijatých přihlášek sestavíme vyváženou skupinu dětí.

Do 14. února vám zašleme rozhodnutí o přijetí a další informace. (pozn. Pokud přihlašujete sourozence společně nenastane situace, že bychom jednoho přijali a druhého ne)

Vyplněnou přihlášku prosím zasílejte naskenovanou s podpisem na: ekocentrum.huslik@seznam.cz nebo doneste osobně do ekocentra na Huslíku (Na Zálesí 1473, 29001 Poděbrady).

Příměstské tábory probíhají formou docházky ve všední dny s programem od 8.00 hod. do 16.00 hod. (V případě potřeby je možné domluvit včasnější příchod, či pozdější odchod.).

Cena za 5 dní je 1 750 Kč/dítě (zahrnuje péči o dítě, lektorské vedení, stravování 3 x denně, pitný režim, materiál na tvoření a další aktivity, pojištění)

Program zajišťuje: Ing. Marta Bryndová, Ph.D., Mgr. Jakub Vaněk, Ing. Lucie Chválovská, Bc. Matej Oreský
V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na: ekocentrum.huslik@seznam.cz nebo 734 616 098.

Nabídka táborů

Prázdniny na Huslíku (20.-24.7. 2020)

(1.stupeň - od dokončené 1. třídy) 

Chceš strávit pár dnů uprostřed přírody, hrát zábavné hry, být na čerstvém vzduchu?

Vydej se na dobrodružství na Huslík!

 

Výzva přijata! (10.-14.8. 2020)

 (2.stupeň - od dokončené 6. třídy) 

Chceš se postavit různým výzvám? Chceš si projít řadou her, které otestují tvoji hlavu i tělo? Chceš využít svou kreativitu? Pokud odpověď zní ano, tak jsi našel ten pravý příměstský tábor!

 

Mise: Budoucnost (24.-28.8. 2020)

(1.stupeň - od dokončené 1. třídy) 

Přidej se k nám a pomoz nám nalézt řešení problému, před kterým nás varují zprávy z budoucnosti. Bádej, poznávej a objevuj, abys zvrátil hrozbu a zachoval rovnováhu v přírodě.