Přihlašování na tábory v roce 2022 je ukončeno. 

NABÍDKA TÁBORŮ 2022 

ROK NA HUSLÍKU

|cena: 2200,- Kč|

Je možné během jediného týdne poznat proměny celého roku v přírodě? U nás na Huslíku ano! Děti budou pobývat celý den v okouzlujícím prostředí lužního lesa a přírodní zahrady. Společně si budeme připravovat chutné svačinky, uspořádáme piknik, poobědváme za doprovodu ptačího zpěvu pod širým nebem…Společně budeme procházet celým rokem. Proměníme se ve stopaře a budeme hledat zapomenuté jaro. Nezapomeneme se ani hýbat a tvořit. Součástí našeho putování časem bude spousta her a sportovních aktivit – co takhle letní Huslíkovská olympiáda a podzimní landartové tvoření?

TAJUPLNÁ ZA(HRA)DA

|cena: 2200,- Kč|

Společně nahlédneme do života zahrady i jejich obyvatel. Vyzkoušíme si objevovat v obyčejných věcech poklady. K tomu nám pomohou různé badatelské pomůcky jako jsou lupy, pinzety a dalekohledy. Čeká nás vaření od hlíny po vidličku, lovení v tůních i jiné vodní radovánky. Naučíme se pečovat o zvířata malá i velká a chybět samozřejmě nebudou dobrodružné hry a tvoření. Těšte se na noční dobrodružství, hvězdné nebe, pod rouškou tmy zažijeme světlo i stíny... Nudit se určitě nebudeme, čeká nás týden nabitý zážitky - pro děti, které se nebojí umazat!

EXPEDICE

|cena: 2800,- Kč|

Chceš zažít jaké to je putovat přírodou? Mít jenom to co si neseš? Uvařit si jídlo na ohni? Tento tábor nebude příměstský a není pro žádné bábovky. Ale nemusíš se bát, pokud chceš něco podobného zažít určitě to zvládneš. Budeme společně putovat krajinou a poznávat přírodu. Nebude to ale jenom o putování, budeme hrát hry a prověříme tvou hlavu i tělo.

POJĎ VEN!

|cena: 2200,- Kč|

Nebaví tě sedět doma? Chceš zažít nové věci, být venku v přírodě, užít si konec léta s novými kamarády? Pojď s námi ven!

Slíbit ti můžeme, že strávíš parádní týden v prostředí lužního lesa v areálu na Huslíku. Budeme hrát různé hry, poznávat přírodu a zažívat spoustu zábavy.

INFO 2022

Váženi rodiče,
pro velký zájem o příměstské tábory jsme se rozhodli, že pořadí podaných přihlášek nebude jediným kritériem pro účast na táborech. Chceme Vám poskytnout 14 dní na přihlašování na naše příměstské tábory, aby všichni zájemci měli dostatek času se přihlásit a nevznikal časový pres.

JAK TO CELÉ PROBĚHNE?

1) Letošní přihlašování proběhne prostřednictvím Google formuláře. Přihlašovat se budete moci koncem leda do 14.2. 2022.

2) Do konce února vám dáme vědět zda jsme vaše dítě přijali na tábor.

3) S informací o přijetí na příměstský tábor vám přijdou údaje pro platbu.

4) Do 31. 5. 2022 je potřeba tábor uhradit.

5) První den tábora od vás budeme potřebovat podepsat : 1. přihlášku a 2. prohlášení zákonných zástupců účastníka tábora

6) A to je vše.

 

STORNO PODMÍNKY

Při zrušení pobytu dítěte do konce června je storno poplatek 50% z ceny tábora.

Při zrušení pobytu dítěte 21 a méně dní před konáním tábora je storno poplatek 100% z ceny tábora.

V případě, že rušíte tábor z vážných zdravotních problémů doložených lékařskou zprávou vrátíme vám 50% z ceny tábora.

V případě, že pandemická opatření neumožní konání tábora vracíme 100% z ceny tábora.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na emailu: barvirova@ekocentrumhuslik.cz

PŘIHLAŠUJTE SE ZDE: