Přeskočit na obsah

Dobrodružství číhá venku

DOBRODRUŽSTVÍ ČÍHÁ VENKU

Rádi jste jezdili na tábor a chtěli byste svým malým dětem dopřát trochu táborového dobrodružství? Zároveň ale chcete mít určitý komfort a zázemí? Nabízíme vám minitábor, s přespáním nebo bez, pro nejmenší děti 3 - 5let (pro naše veverčata do 6let) v doprovodu maminky, tatínka nebo třeba babičky

Program

Huráá, pojďme si hrát ven. Pojďme našim malým objevitelům společně umožnit bezpečně

poznávat přírodu. Tábor je pro aktivní rodiny, které si rády hrají, běhají po lese a nevadí jim trochu bláta. Můžete se těšit na společné zážitkové a tvořivé aktivity s dětmi, táborák, vaření v kotlíku, setkání s různými zvířátky, ale i chvilky pro Váš odpočinek (o děti bude postaráno).

Budete s dětmi rozvíjet pohybové schopnosti a dovednosti, poznávat nové kamarády, rozvíjet komunikaci, zdravou soutěživost, vzájemnou toleranci a spolupráci, tvořivost, představivost, fantazii a to po celou dobu v přírodě. Co víc si pro své děti přát?

Stravování

Je zajištěný pitný režim a stravování 5 x denně (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře), jídelníček bude uzpůsoben stravování malých dětí.

Vaříme skvěle výhradně z domácích surovin, stravu přizpůsobujeme tak, aby dětem chutnalo.

Režim den

Denní aktivity budou rozdělené na dopolední a odpolední bloky s přestávkami na jídlo, 

s prostorem na odpočinek zejména po obědě a většina programů bude uzpůsobena tak, abyste se mohli kdykoli zapojit nebo naopak si udělat pauzu.

Přespání

Pro dobrodruhy nabízíme večerní program a možnost přespání v prostorách areálu na Huslíku, na vlastních karimatkách (můžeme zapůjčit) a ve vlastním spacáku/peřině.