Areál na Huslíku je znovu otevřen a čeká na Vás několik novinek

  • od
Protože spousta z nás (vzhledem k současné situaci) bude trávit dovolenou tady u nás v ČR. Chceme vás podpořit. Nezoufejte, vždyť i v naší kotlině je toho hodně k objevování a navštěvování a některá místa v naší vlasti jsou naprostými světovými unikáty, ať již kulturní nebo přírodní povahy. Proto jsme se rozhodli, Vám nabídnout možnost trávit i nějaký čas u nás na Huslíku a rovnou se k tomu i něco dozvědět nebo zažít.
Touto cestou Vám představujeme naši novou nabídku pro zpestření rodinných výletů a příjemného trávení víkendu a sice víkendové miniakce na Huslíku. Trochu jsme  pro Vás dovybavili obchůdek, který bude o víkendech otevřen. Můžete tak uhasit žízeň výbornou přírodní fermentovanou limonádou z Kerska, bio okurkovou a citronovou limonádou nebo Desítkou z místního pivovaru Záhora. O váš žaludek se pak postarají výrobky z biopekárny Zemanka.
Mini-akce probíhají vždy v sobotu a v neděli od 11 a 14 hodin. Náplň akcí budeme pravidelně zveřejňovat i na našich facebookových stránkách. Odkaz zde: FB
Budeme se na Vás těšit na některé z našich akcí, s pozdravem a přáním pěkných dní Jakub Vaněk.